Vakuuminių siurblių remontas

Vakuuminiai siurbliai – suspausto oro prietaisas, kurį, dėl rinkoje siūlomų tipų įvairovės ir skirtingais techniniais parametrais išsiskiriančių modelių gausos, galima naudoti tiek asmeninėms reikmėms, tiek įvairiose pramonės šakose. Pasirinkus kokybišką įrangą, ši funkcionuoja ilgai ir patikimai, tačiau, žinoma, garantuotos apsaugos nuo gedimų nėra. Būtina ir reguliariai atliekama suspausto oro prietaisų techninė priežiūra.

Idealu, kai vakuumo siurblių remontas ir techninis aptarnavimas yra atliekamas toje pačioje vietoje, kurioje įranga buvo įsigyta. Būtent tai savo klientams ir siūlo UAB „Kompresorių centras“ – suspausto oro įrangos ekspertai!

Dėl kokių priežasčių gali tapti reikalingas vakuuminio siurblių remontas?

Savo ilgametėje praktikoje esame susidūrę su įvairiomis vakuuminių siurblių gedimo priežastimis. Tiesa, galime išskirti kelis pagrindinius veiksnius, dėl kurių vakuumo siurblių remonto klientams prireikia dažniausiai.

Aplaidus požiūris į įrenginių priežiūrą

Vakuumo siurbliams, kaip ir kitai įrangai, būtinas reguliariai atliekamas techninis aptarnavimas. Jo metu ne tik pakeičiami, pavyzdžiui, filtrai, tepalai ar atliekami kiti profilaktiniai darbai, bet ir gali būti pastebimos dar tik beprasidedančios problemos. Kaip žinia, kuo anksčiau bus pašalintas gedimas, tuo vakuumo siurblių remontas kainuos pigiau ir užtruks trumpiau. Ir, priešingai, labai apleisto vakuuminio siurblio remontas, įvertinus išlaidas, gali nebeapsimokėti. Tokiu atveju, vietoje įrangos remonto, aktualiu tampa naujo vakuuminio siurblio įsigijimas.

Netinkama vakuumo siurblių eksploatacija

Vakuuminiai siurbliai, kaip ir kita suspausta oro įranga, turi būti eksploatuojama bei sandėliuojama, vadovaujantis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis. Jei, pavyzdžiui, aukštai temperatūrai vakuumo siurblys yra atsparus, tai žemesnėje nei 0 laipsnių temperatūroje šio laikyti nerekomenduojama.

Netinkamai pasirinkti, ne pagal paskirtį naudojami vakuuminiai siurbliai

Vakuuminiai siurbliai, atsižvelgiant į jų veikimo principą ir galimas panaudojimo sritis, yra skirstomi į atskiras kategorijas. Jei trūksta žinių, renkantis, kuris vakuuminis siurblys ar kita suspausto oro įranga reikalinga individualiu atveju, UAB „Kompresorių centras“ komanda yra visada pasiruošusi pasidalinti profesionaliais patarimais. Tik tinkamai, pagal paskirtį parinkta ir teisingai naudojama įranga tarnauja ilgai ir garantuoja maksimalų darbų efektyvumą.

Kodėl vakuumo siurblių remontą turėtumėte patikėti UAB „Kompresorių centras“ specialistams?

UAB „Kompresorių centras“ savo pirkėjams siūlo galimybę įsigyti ne tik rinkoje žinomiausių, moderniausias technologijas naudojančių, į aukščiausią kokybę orientuotų gamintojų suspausto oro įrangą (vakuuminiai siurbliai, suspausto oro kompresoriai ir kita). Taip pat atliekame prietaisų techninį aptarnavimą, teikiame garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas, užsakome tiekiame klientui reikalingas atsargines dalis.

UAB „Kompresorių centras“ meistrų komandos patirtis ir profesionalumas garantuoja, jog vakuumo siurblių remontas bus atliktas kokybiškai ir kiek įmanoma greičiau.

Kai yra atliekamas kapitalinis vakuuminių siurblių ar kitos suspaustos oro įrangos remontas (po 40 000 d. v.), suteikiame galimybę klientui išsinuomoti pakaitinį prietaisą. Tai leidžia nenutraukti įprastų darbų , net ir susidūrus su įrangos gedimu.

Dirbame visoje Lietuvoje, tad mūsų kompetentingų meistrų paslaugos yra atviros kiekvienam.

Kaip atliekamas ir kiek laiko užtrunka vakuuminių siurblių remontas?

Dėl didelio įrenginių svorio ir su tuo susijusio sudėtingesnio  jų transportavimo, vakuuminių siurblių remontas dažniausiai yra atliekamas pas klientą įmonėje ar kitoje vietoje, kurioje laikomas prietaisas. Žinoma, įvertinus gedimo sudėtingumą, gali būti priimami ir kiti, individualioje situacijoje tinkamiausi sprendimai.

Vakuumo ir kitų suspausto oro prietaisų remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio ir sudėtingumo. Įprastai daugiausiai laiko reikalauja nei remonto darbų atlikimas, bet atsarginių dalių užsakymas.

Kiek kainuoja vakuuminių siurblių remontas?

Vakuuminių siurblių remonto kaina – klausimas, į kurį galime atsakyti tik įsigilinę į individualią kiekvieno kliento situaciją. Kiek kainuos vakuumo siurblių remontas, priklauso nuo gedimo sudėtingumo bei konkretaus suslėgto oro prietaiso modelio.

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą