Kompresorių remontas

Investuodami į kokybišką suspausto oro įrangą, džiaugsitės efektyviu, ilgai tarnaujančiu prietaisu. Žinoma, kiekvienam, besinaudojančiam minėta įranga, anksčiau ar vėliau gali tapti aktualu oro kompresorių remontas, o juolab – reguliari jų techninė priežiūra, užtikrinanti sklandų įrangos veikimą ir padedanti užbėgti už akių rimtesniems gedimams.

Džiaugiamės, jog kartu su galimybe įsigyti kokybišką, žinomų gamintojų suspausto oro įrangą, UAB „Kompresorių centras“ klientas yra siūlomas ir profesionalus kompresorių remontas bei jų techninis aptarnavimas.

Kokios yra dažniausios kompresorių gedimo priežastys?

 • Nereguliariai atliekamas kompresorių techninis aptarnavimas.
 • Netinkamai eksploatuojami oro kompresoriai.
 • Oro kompresoriai, naudojami ne pagal paskirtį.
 • Oro kompresorių nusidėvėjimas ir kita.

Kada reikalingas oro kompresorių remontas?

 • Neįsijungia prietaiso slėgtuvas.
 • Nestabilus prietaiso veikimas (tai yra, kompresorius tai įsijungia, tai išsijungia).
 • Didelė variklio vibracija.
 • Slėgio kritimas suspausto oro talpoje, kai slėgtuvas išjungiamas.
 • Prietaiso variklis veikia, tačiau oras nepumpuojamas ar pumpuojamas per lėtai.
 • Tepalo tekėjimas iš prietaiso.
 • Neįprasti garsai, lydintys kompresoriaus veikimą ir kita.

Kodėl mūsų siūlomos kompresorių remonto paslaugos – geriausias pasirinkimas?

 • UAB „Kompresorių centras“ teikia kompresorių ir kitos suspausto oro įrangos techninio aptarnavimo, garantinio ir pogarantinio remonto paslaugas. Galime užsakyti Jums reikalingas įvairių kompresorių modelių atsargines dalis.
 • Mūsų komandoje dirba patyrę, profesionalūs meistrai. Tai – kokybiško, kiek įmanoma operatyviau atlikto kompresorių remonto garantas.
 • Atliekant kapitalinį kompresorių remontą, klientui yra išnuomojamas pakaitinis kompresorius.
 • UAB „Kompresorių centras“ remonto ir techninio aptarnavimo paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Įvardinti tikslią sumą, kiek kainuos kompresoriaus remontas, galime tik išsamiau susipažinę su Jūsų turimos įrangos problemomis. Tiesa, šiuo atveju galima pritaikyti universalią taisyklę, jog, norint mažiau išleisti prietaisų remontui, būtina pasirūpinti reguliariu jų techniniu aptarnavimu.

Kur atliekamas ir kiek trunka kompresorių remontas?

Kompresorių remontas Vilnius, kompresorių remontas Kaunas, o gal – Klaipėda? Nesvarbu, kuriame mieste aktualios remonto ar techninio aptarnavimo paslaugos, drąsiai kreipkitės į mus! Dirbame visoje Lietuvoje. Kompresoriai ir kita suspausto oro įranga sveria daug, tad jos remontas įprastai yra atliekamas vietoje, apsieinant be transportavimo.

Remonto darbus stengiamės atlikti kiek įmanoma greičiau, tačiau tai priklauso nuo gedimo sudėtingumo. Kai kuriais atvejais gali tekti palaukti, kol bus pristatyta viena ar kita reikalinga kompresoriaus atsarginė dalis.

Kiek gali kainuoti kompresorių remontas?

Natūralu, jog kiekvieną klientą domina klausimas, kokia yra vienos ar kitos paslaugos kaina. Oro kompresorių remontas – ne išimtis. Kaina priklauso ne tik nuo gedimo pobūdžio/sudėtingumo, bet ir konkretaus prietaiso modelio.

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą