Kompresorių nuoma

Kompresorių bei kitos suspausto oro įrangos nuoma.

Kai kuriais atvejais, įvertinus individualias aplinkybes, kompresoriaus nuoma  – racionalesnis sprendimas, nei naujos suspausto oro įrangos įsigijimas. Džiaugiamės, jog UAB „Kompresorių centras“ savo klientams gali pasiūlyti įsigyti ne tik rinkoje žinomiausių gamintojų („Gardner Denver“, „Mattei“, „Abac“, „Rietschle“, „Robuschi“ ir kiti) suspausto oro įrenginių, bet ir pasinaudoti nuomos galimybe, prieinama tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Mūsų turimi kompresoriai nuomai skiriasi savo techninių parametrų įvairove, tad kiekvienas klientas gali išsirinkti optimaliausiai individualius reikalavimus išpildančią įrangą. Klientams, besinaudojantiems nuomos paslauga, nereikia sukti galvos dėl išsinuomotos įrangos techninio aptarnavimo ar remonto: viskuo pasirūpinsime mes! Priklausomai nuo pageidavimų, įrangą, už papildomą kainą (40-80 Eur+PVM), į vietą galime pristatyti. Jei patogiau, išsinuomotą kompresorių ar kitą prietaisą iš mūsų įmonės, įsikūrusios Kaune, pasiimti gali ir patys klientai.

Ši paslauga, nesvarbu, tai būtų, pavyzdžiui, „vakuuminis siurblys nuoma“ ar „kompresorius nuoma“, leidžia išbandyti įvairią techniką sąlyginai nedidelėmis investicijomis. Įvertinus skirtingų prietaisų teikiamas galimybes, priimti sprendimą, į kokio modelio kompresoriaus ar kito suspausto oro prietaiso įsigijimą investuoti, tampa gerokai paprasčiau.

Kokią suspausto oro įrangą galite išsinuomoti pas mus?

„Kompresoriai nuomai֧, „oro sausintuvas nuoma“, „vakuumo siurblys nuoma“: nesvarbu, kuri raktinė užklausa Jums aktuali, įvairią suslėgto oro įrangą nuomai rasite pas mus.

Savo internetinėje svetainėje nuolat atnaujiname informaciją, kokių modelių kompresorius ar kitus suslėgto oro prietaisus šiuo metu galime pasiūlyti išsinuomoti. Jei nežinote, kurio modelio kompresoriaus nuoma – optimaliausias sprendimas Jūsų atveju, susisiekite su mumis. Patarsime ir padėsime išsirinkti geriausią variantą!

Nuo ko priklauso kompresoriaus nuomos kaina?

Tiek kompresoriaus nuoma, tiek, pavyzdžiui, vakuuminio siurblio nuoma kainuoja priklausomai nuo to, kokį konkretų prietaiso modelį pasirinksite ir kuriam laikui jį nuomositės. Ilgalaikė nuoma, kainos atžvilgiu – dažnu atveju optimalesnis variantas.

 

Šiuo metu nuomojame:

 

Tipas

Našumas ltr/min.

Max slėgis bar

Elektrinis galingumas

Elektrinis pajungimas

Mentelinis ERC55

8,9

8

55kW

380V/50Hz/3faz

Sraigtinis FS11

1850

8

11kW

380V/50Hz/3faz

Sraigtinis FS18

3000

8

18,5kW

380V/50Hz/3faz

Sausintuvas SPL030

3000

220V/50Hz/1faz

Klausti


  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą