TR20 sraigtinis kompresorius

Gardner Denver TR20 sraigtinis kompresorius yra naujausias kompresorius, sukurtas efektyviam sausų birių produktų iškrovimui iš autocisternų, kai  atsižvelgiant į teisės aktus ir kitus apribojimus dėl erdvės, reikalingas pakankamai galingas kompresoriaus, skirtas įvairiems produktams transportuoti, šešiaratėse ir trumpos ratų bazės (6×2 arba 6×4) transporto priemonėse.

TR20, specialiai sukurtas birių krovinių rinkai, skirtas efektyviai, patikimai ir tyliai iškrauti produktus.

TR20 privalumai

Veiksmingas, patikimas ir kompaktiškas TR20 tiekia jums orą be alyvos, bekontakčiu būdu.

Žema oro išpūtimo temperatūra

TR20 pasižymi klasėje pirmaujančia žema oro išpūtimo temperatūra, todėl jis puikiai tiks iškrauti produktus, kurie yra ypač jautrūs aukštai temperatūrai.

Žemas garso lygis

Pagrindiniai rotoriaus konstrukcijos, dažnio ir sinchronizavimo patobulinimai kartu su optimizuotu perjungimu leido pagaminti vieną tyliausių iki šiol sraigtinių kompresorių.

Kompaktiškas ir lengvas dizainas

Konstrukcija leidžia supaprastinti montavimą ant 6×2 ir 6×4 vilkikų arba ten, kur yra ribota vieta tiesioginei PTO pavarai, padidina eksploatavimo efektyvumą, nes sumažinamas svoris (papildoma apkrova) ir supaprastintas pavaros metodas.

Klausti


  TR20 Gardner Denver sraigtinio kompresoriaus prospektasPDF

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą