XK sraigtinis kompresorius

XK serijos sunkvežimiuose montuojami sraigtiniai kompresoriai siūlo tvirtą, didelio srauto, be alyvos ir mažai priežiūros rekalaujantį sprendimą, skirtą įvairių rūšių birių produktų transportavimui be teršalų. Mūsų XK12 sukurtas efektyviam didelio tankio miltelinių produktų, tokių kaip cementas, transportavimui, o XK18 yra daugiafunkcis kompresorius, siūlantis įvairių granuliuotų, grūdinių  žaliavų transportavimą. XK kompresoriai pagaminti taip, kad veiktų esant pastoviam 2 barų sisternos slėgiui, jog būtų užtikrintas optimalus iškrovimo laikas.

Montavimas

Dėl kompaktiškos formos ir dydžio XK kompresorius idealiai tinka montuoti daugumos transporto priemonių važiuoklės viduje, kad būtų galima paprastai prijungti PTO, o tai reiškia paprastesnį montavimo procesą.

Didelis srauto našumasXK serija siūlo kintamą srautą, priklausomai nuo to, koks yra poreikis. Siūlome ir XK12, ir XK18.

XK12 esant 2 barams. Maksimalus našumas yra 625 m 3 /val
XK18 esant 2 barams. Maksimalus našumas yra 1068 m 3 /val

Klausti


  XK12 sraigtinio kompresoriaus montavimo vadovasPDF

  XK18 sraigtinio kompresoriaus montavimo vadovasPDF

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą