Sauer Compressors

UAB „Kompresorių centras“ savo klientams gali pasiūlyti pačius optimaliausius sprendimus, susijusius su suspausto oro įrangos (oro kompresoriai, vakuuminiai siurbliai, orapūtės ir kita) pasirinkimu ir įsigijimu. Šioje srityje dirbame daugiau nei 18 metų, tad neabejotinas mūsų komandos privalumas – patirtis ir profesionalumas. Didžiuojamės plačiu savo partnerių tinklu, kurį sudaro tik pasaulinėje rinkoje žinomi, klientų teigiamai vertinami suspausto oro įrangos gamintojai. Tarp jų – ir Vokietijos įmonė „Sauer Compressors“, gaminti tiek universalius, tiek specifinėms reikmės skirtus oro kompresorius.

„Sauer Compressors“ – aukščiausios kokybės suslėgto oro įranga, naudojama skirtingose srityse

„Sauer Compressors“, šiuo metu valdanti net 14 dukterinių įmonių, skaičiuoja daugiau nei 85 metų darbo suspausto oro įrangos gamybos srityje. Patirtis ir modernių technologijų taikymas – pagrindinės įmonės stiprybės, dėl kurių šio gamintojų kompresorius noriai renkasi klientai visame pasaulyje.

„Sauer Compressors“ rinkai siūlo kelias skirtingas stūmoklinių oro kompresorių linijas, besiskiriančias techniniais parametrais (20–500 bar) ir pritaikymo sritimis.  „SAUER“ – universaliausia, alyva suteptų aukšto slėgio kompresorių linija, orientuota į individualius skirtingų klientų poreikius. „HAUG“ gaminių liniją sudaro kompresoriai, hermetiškai nepraleidžiantys dujų.   „GIRODIN“ ir „EK“ – specifiniais parametrais išsiskiriantys oro kompresoriai, išskirtinai pritaikyti laivyno rinkai.

Kodėl UAB „Kompresorių centras“ – geriausias partneris suspausto oro srityje?

Galime pasiūlyti ne tik įvairius „Sauer Compressors“ gaminamų oro kompresorių modelius, bet ir kitų, aukščiausią produkciją tiekiančių gamintojų suspausto oro įrangą (orapūtės, vakuuminiai siurbliai ir kita). Klientams, abejojantiems dėl konkretaus prietaiso modelio pasirinkimo, esame pasirengę suteikti profesionalią, operatyvią konsultaciją ir atsakyti į visus aktualius klausimus.

Teikiame ir įrangos techninio aptarnavimo, garantinio/pogarantinio remonto paslaugas. Galime užsakyti įvairių modelių suspausto oro prietaisams reikalingas atsargines dalis. Susisiekime!

Klausti


  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą