Rotoriniai siurbliai

Rotoriniai R-VWP sausai veikiantys tūriniai siurbliai. Tai reiškia, kad suspaudimo kameroje nereikia alyvos ar tepalų. Alyva sutepama tik pavarų dėžė ir guoliai, kurie yra atskirti nuo siurbimo kameros. Suspaudimo patalpoje vienas prieš kitą sukasi du nesiliečiantys trijų skiltelių sukamieji rotoriai. Našumas svyruoja nuo 485 iki 2752 m³/val.

Privalumai:

 • Tvirtas ir ekonomiškas

 • Sausas vekimas

 • Alyva sutepta pavarų dėžė ir guolis atskirti nuo suspaudimo kameros

 • Modulinis dizainas

 • Galimas jungti nuo dažnio keitiklio

Koks yra rotacinio siurblio veikimo principas?

Rotoriniai R-VWP vakuuminiai siurbliai ir kompresoriai yra statinės suspaudimo sistemos, nors suspaudimas neatsiranda dėl vidinio tūrio sumažėjimo. Dėl kontaktinio rotacinio siurblio veikimo nėra galimybės užteršti pumpuojamų dujų.

Vieno sekcijos rotaciniai vakuuminiai siurbliai buvo sukurti naudoti siurblių komplektuose kartu su sukamuoju mentiniu vakuuminiu siurbliu. Perduotas oras nėra išleidžiamas į atmosferą, o vamzdžiais patenka į prijungtos aukšto slėgio pakopos (sukamo mentinio siurblio) įleidimo angą.

Oras patenka į įleidimo angą į transportavimo kamerą, kurią sudaro du besisukantys rotoriai korpuse. Oras kameroje yra tiekiamas nesumažinant, kol pasiekia išleidimo angą, kur iš slėgio kameros į kitą kamerą teka oras su didesniu absoliučiu slėgiu ir turi būti išleidžiamas. Būtent šiame perdavimo etape vyksta išorinis suspaudimas.

Klausti


  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą