ROBUSCHI

Suspausto oro įrangos (oro kompresoriai, vakuuminiai siurbliai, orapūtės ir kita) prekybos, nuomos, remonto ir techninio aptarnavimo srityje dirbame jau daugiau nei 18 metų. Į savo veiklą žiūrime atsakingai, siekiame maksimaliai patenkinti individualius klientų poreikius, tad siūlome įsigyti tik žinomiausių, pasaulinėje rinkoje geriausiai vertinamų suspausto oro prietaisų gamintojų produkciją. „Robuschi“ – vienas iš prekinių ženklų, kurio oro kompresorius, vakuuminius siurblius (it. „salvatore robuschi pompe“) ir orapūtės rasite UAB „Kompresorių centras“ asortimente.

„Robuschi“ – vienas žinomiausių orapūčių ir sraigtinių oro kompresorių gamintojų Europoje

„Robuschi“ – Italijos įmonė, savo veiklą pradėjusi 1941 m., kaip  žemės ūkio sektoriuje naudojamų siurblių remonto paslaugų teikėja. Pasitelkus moderniausius technologinius sprendimus, „Robuschi“ tapo vienu žinomiausių orapūčių ir sraigtinių kompresorių gamybos ekspertų bei pardavėjų visoje Europoje. Šiandien „Robuschi“ priklauso „Gardner Denver“ prekinių ženklų grupei, kurio oficialus atstovas Lietuvoje esame mes – UAB „Kompresorių centras“.

Ieškodami daugiau informacijos apie šią italų įmonę (pavyzdžiui, „Robuschi pump“ ar „Robuschi pumps italy“), neabejotinai sužinosite ne tik „Robuschi“ apie siekį prisidėti prie maksimalaus klientų darbo procesų optimizavimo bei našumo. Gamintojas, nuolat atnaujindamas ir tobulindamas naudojamas technologijas, siekia, jog rinkai siūloma suspausto oro įranga prisidėtų prie energijos taupymo bei aplinkos tausojimo. Tai – aspektai, aktualūs dažnam šiuolaikiniam, globaliai mąstančiam pirkėjui.

Kokių rūšių „Robuschi“ orapūtes galite įsigyti pas mus?

UAB „Kompresorių centras“ klientai iš plataus mūsų turimų prekių asortimento gali išsirinkti geriausiai individualius poreikius atitinkančias Italijos įmonės „Robuschi“ gaminamas orapūtes ir kitus šio gamintojo suspausto oro įrenginius.

Dobilo formos orapūtė „RBS

Šio tipo orapūtės pasižymi puikiais techniniais parametrais, garantuojančiais ne tik atliekamo darbo našumą, bet ir galimybę prietaisą pritaikyti individualioms reikmėms. Slėgis – iki 1000 mbar, vakuumas – iki 500 mbar, oro srautas – iki 25 000 m³/val.

Puikus efektyvumas, nedidelis triukšmas, kurį sukelia veikiantis prietaisas, kompaktiškas orapūtės dydis, minimali priežiūros būtinybė ir ilgas tarnavimo laikas. „RBS“ dobilo formos orapūtės pasižymi visą eile privalumų, dėl kurį šio tipo įrenginį plačiai naudoja ir teigiamai vertina klientai visame pasaulyje.

Sraigtinė orapūtė „RSV

Sraigtinė „Robuschi“ orapūtė „Robox Screw“ gali pasiekti slėgį net iki 1000 mbar ir siurbti iki 300 mbar, o maksimalus šio prietaiso našumas – 10 100 m³/val.

Svarbu paminėti ne tik techninius prietaiso parametrus, bet ir realią naudą, kurią pajusite, jei nuspręsite pasirinkti šio tipo orapūtę. Ir tai – ne tik efektyvus darbas, bet ir unikalus dizainas, nedidelis triukšmas, nesudėtingas montavimas, paprasta priežiūra, lengvai prieinamas techninis aptarnavimas, kurį galite patikėti ir UAB „Kompresorių centras“  meistrų komandai. Sraigtinė orapūtė „RSV“ – pelnytai geriausias prietaisas savo klasėje, kurio ilgaamžiškumas ir patvarumas, be išskirtinės priežiūros būtinybės, tiesiog maloniai stebina.

Mūsų interneto svetainėje esančiuose kataloguose galite rasti daugiau informacijos apie konkrečių „Robuschi“ orapūčių su „RBS“ bloku bei orapūčių su sraigtiniu bloku techninius parametrus, pritaikymo galimybes, privalumus ir kita.

Kodėl „Kompresorių centras“ siūlomos paslaugos – vienas geriausių pasirinkimų?

Siūlome įsigyti ne tik „Robuschi“, bet ir kitų patikimų gamintojų suspausto oro prietaisų, naudojamų tiek asmeninėms reikmėms, tiek darbe. Reikiamą įrangą, palankiomis sąlygomis, galite ne tik nusipirkti, bet ir, pasirinkę iš tuo metu turimo asortimento, išsinuomoti.

Orapūčių, oro kompresorių, sausintuvų ir kitų suspausto oro prietaisų techninė priežiūra, remontas, atsarginių dalių užsakymas – taip pat mūsų sritis.

Jei iškils papildomų klausimų, susijusių su vieno ar kito modelio orapūtės arba kito, mūsų asortimente esančiu prietaiso pasirinkimu – drąsiai kreipkitės!  UAB „Kompresorių centras“ komanda dirba tam, jog išspręstų visas Jūsų problemas, susijusias su suspausto oro įranga.

Klausti


  Orapūčių su RBS bloku katalogasPDF

  Orapūčių su sgaigtiniu bloku katalogasPDF

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą