Menteliniai siurbliai

Pramonėje pirmaujantys sauso veikimo ir alyva tepti rotaciniai mentiniai vakuuminiai siurbliai ir žemo slėgio kompresoriai užtikrina platų veikimo diapazoną. Ekologiški sauso veikimo rotaciniai mentiniai siurbliai naudojami pramonio vakuumo, slėgio ir kombinuoto slėgio/vakuumo reikmėms.

Privalumai:

 • Žemas triukšmo lygis
 • Tvirtas ir ekonomiškas
 • Lengva valdyti
 • Lengva prižiūrėti
 • Mažas alyvos imšetimo lygis

Alyva sutepti rotaciniai mentiniai vakuuminiai siurbliai
– V-VGD, V-VCB, V-VCA, V-VCE ir V-VC

Mūsų alyva sutepti rotaciniai mentiniai vakuuminiai siurbliai naudojami įvairiose pramonės srityse. Siūlome didžiausią alyva užpildytų vakuuminių siurblių asortimentą, skirtą pramoniniam vakuuminiam darbui.

 

Sauso veikimo rotaciniai mentiniai vakuuminiai siurbliai, kompresoriai ir slėginiai-vakuuminiai siurbliai

Kompaktiški  V-VTE  vakuuminiai siurbliai ir  V-DTE  kompresoriai yra keturių dydžių. Dėl mažo triukšmo ir patikimumo ši serija yra idealus pasirinkimas daugeliui OEM programų.

Mūsų vidutinio dydžio sausieji siurbliai yra vakuuminiai ( V-VTN ), slėginiai ( V-DTN ) ir kombinuoti modeliai ( V-KTN ). Jų dizaino ypatybės apima maksimalius aušinimo oro kanalus, karščiui atsparias medžiagas, garsą slopinančius dangčius ir apsauginius vožtuvus.

Kita pagal dydį sausų rotacinių mentelių siurblių grupė taip pat siūlo visus veikimo tipus – vakuuminius ( V-VTA ), slėginius ( V-DTA ) ir kombinuotus modelius ( V-KTA ). Ši serija, sukurta kaip nuolatinio veikimo siurbliai spausdinimo ir popieriaus apdorojimo mašinoms, dabar plačiai naudojama daugelyje pramonės sričių.

Naujas rotacinių mentelių siurblių asortimentas yra vakuuminis ( V-VTR ), kompresorius ( V-DTR ) ir kombinuotas slėgio-vakuuminis variantas ( V-KTR ). Naujojo asortimento pranašumai matomi iš pirmo žvilgsnio: priežiūros ir valdymo skydelis yra tik vienoje pusėje, kad būtų lengviau pasiekti filtrus ir vožtuvus. Papildomos funkcijos apima šilumos mažinimą per didelius aušinimo oro kanalus ir ventiliacijos angas. Tokios konstrukcijos ypatybės, kaip tvirtos briaunelės, optimizuota aušinimo oro cirkuliacija, terminis siurbimo ir suspaudimo kamerų atskyrimas filtro korpuse, taip pat minimalus prijungtų šilumą perduodančių dalių skaičius sumažina mašinos temperatūrą.

 

Alyva sutepto rotacinio mentelės vakuuminio siurblio veikimo principas

https://youtu.be/eczEmgcm-IE

 

Sauso veikimo rotacinio mentelės vakuuminio siurblio veikimo principas

Klausti


  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą