Menteliniai kompresoriai

Rotoriniai-menteliniai oro kompresoriai iš Italijos gamintojo MATTEIhttps://www.matteigroup.com/
Šio tipo kompresoriuose oras suspaudžiamas tarp statoriaus ir mentelių, besisukančių išcentriniame rotoriuje. Tai, anglų kalba vadinama rotary-vane konstrukcija.
Šie kompresoriai turi daug privalumų: ilgaamžiškumas, ekonomiškumas, žemas triukšmo lygis, maži aptarnavimo kaštai. Kompresoriaus konstrukcija labai paprasta, minimalus intensyviai besidėvinčių komponentų kiekis. Galima rinktis atviro arba uždaro tipo, su triukšmą izoliuojančiu korpusu.

Klausti


  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą