Kumšteliniai siurbliai

Elmo Rietschle C serijos vakuuminiai siurbliai ir oro kompresoriai efektyviai ir ekonomiškai sukuria bekontaktį vakuumą arba suspaustą orą. Tai įmanoma dėl vidinio suspaudimo principo besisukančių kumštelių ( nagų ) konstrukcijoje. Dujos iš anksto suspaudžiamos suspaudimo kameroje ir išleidžiamos.

„Elmo Rietschle“ sausų nagų siurbliai pasižymi dideliu energijos taupymu ir dideliu efektyvumu, palyginti su tradicinėmis rotacinėmis skilčių pūstuvu konstrukcijomis be vidinio suspaudimo.

Mūsų naujoviška kumštelių technologija

C serijos kumšteliai turi optimizuotą, labai tikslią formą ir sukasi kartu be kontakto, sinchronizuojami naudojant tikslių reduktorinę pavarą. Specialūs sandarikliai atskiria suspaudimo kamerą ir reduktorinę pavarą.

Galimos sprogimui atsparios versijos su mažesniu nuotėkiu, taip pat ATEX reikalavimus atitinkantys vakuuminiai siurbliai ir kompresoriai.

Vakuuminio siurblio ir kompresoriaus veikimo principas

C serijos vakuuminiai siurbliai ir leteniniai kompresoriai yra pagrįsti statinio suspaudimo sistema. Priešingai nei sukamosios skiltys, suspaudimas vyksta viduje susitraukiant tūriui.

Siurblys susideda iš dviejų rotorių. Kompresoriaus korpuse jie sukasi priešingomis kryptimis be kontakto, laikantis labai mažų tarpelių. Jie sinchronizuojami per tikslią pavarą. Kai letena juda virš įsiurbimo jungties ir ašinio siurbimo kanalo įleidimo angos, dujos įsiurbiamos į suspaudimo kamerą.

Kai rotoriai sukasi, dujos juda iš siurbimo pusės į slėgio pusę. Tada jis suspaudžiamas mažinant tūrį tarp rotorių, kol apatinis rotorius atidengia išleidimo kanalą. Dėl šio „vidinio suspaudimo“ susidaro didelis slėgio skirtumas, kurio efektyvumas viršija 60 %.

Po to iš anksto suspaustos dujos išleidžiamos per slėgio jungtį. Siekiant pašalinti suspaudimo proceso metu susidarančią šilumą, aušinimo oras įsiurbiamas tarp suspaudimo korpuso ir triukšmo slopinimo dangčio, kol jis palieka siurblį.

Klausti


  Ilgas tarnavimo laikas su mažomis eksploatavimo išlaidomis Aptarnavimas ir (arba) reduktoriaus alyvos keitimas reikalingas tik po 20 000 darbo valandų – priklausomai nuo naudojimo. Šis labai ilgas techninės priežiūros intervalas reiškia daugybę darbo valandų su minimaliomis pertraukomis ir mažomis priežiūros išlaidomis. „ProCoat“ atsparus korozijai ir prailginantis tarnavimo laiką Mūsų patentuota kieta sausos plėvelės danga ProCoat užtikrina puikią apsaugą nuo korozijos ir idealiai tinka drėgnoms reikmėms, pvz., džiovinimo procesams ir t. t. Ji taip pat atstumia dulkes ir nešvarumus ir užtikrina didesnį atsparumą nepageidaujamoms medžiagoms.

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą