Hydrapak HK3

Hidrauliniai alyvos aušintuvai
Hydrapak HK3

„Hydrapak HK3 Oil Cooler“ yra efektyvus, lengvas, kompaktiškas alyvos aušintuvas, apjungiantis alyvos rezervuarą, alyvos filtrą, valdymo ir apsaugos įrangą, reikalingą hidraulinei sistemai viename agregate.

Hydrapak hidraulinės alyvos aušintuvas turi daug privalumų, palyginti su tradiciniu didelio tūrio alyvos baku. Šie pranašumai apima mažesnį įrengimo plotą, dėl kurio sutaupoma vietos, mažesnis grynasis svoris, dėl kurio padidėja apkrova vilkikui – visa tai sumažina eksploatacines išlaidas.

HK3 Hydrapak galima įsigyti su 200 arba 300 barų modeliais ir su 100 arba 140 litrų per minutę našumo komplektais.

Erdvės taupymas

Mažas Hydrapak HK3 plotas suteikia lanksčias montavimo galimybes įvairiose transporto priemonės padėtyse. Agregatai taip pat yra žymiai mažesni nei tradiciniai 200–300 litrų alyvos bakai, todėl hidrauliškai varoma įranga gali būti montuojama praktiškai bet kurioje važiuoklės vietoje.

Sumažinta apkrova

Dėl mažo 17 kg svorio (be alyvos) Hydrapak HK3 gali žymiai sumažinti vilkiko apkrovą. Įrenginys, net pripildytas 11 litrų alyvos, yra žymiai lengvesnis nei tradicinis alyvos bakas, kurį jis pakeičia, kuriame gali būti 150–300 litrų hidraulinės alyvos.

Mažesnės eksploatacijos išlaidos

Lengvas ir mažas Hydrapak HK3 sumažina eksploatacines išlaidas, nes sumažina degalų sąnaudas ir aptarnavimo išlaidas. Kalbant apie metinį alyvos keitimą keičiant hidraulinę alyvą, vietoj 150–300 litrų reikėtų pakeisti tik 11 litrų, o tai leidžia sutaupyti.

Kintamasis našumas

Siūlome du Hydrapak HK3 modelius, 200 Bar  ir 300 Bar maksimalaus darbinio slėgio versiją. Abiejuose įrenginiuose yra apsauginis slėgio mažinimo vožtuvas, apsaugantis tiek Hydrapak, tiek hidraulinę sistemą nuo bet kokio per didelio slėgio. Taip pat yra 100 l/min ir 140 l/min maksimalaus darbinio alyvos srauto jungiamųjų detalių rinkiniai, tai reiškia, kad HK3 galima pritaikyti pagal visus jūsų poreikius.

 

Klausti


  Hydrapak montavimo vadovasPDF

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą