Adsorbciniai sausintuvai

Vokietijos gamintojo FST GmbH adsorbcinių sausintuvų panaudojimo sritys paprastai yra šalčiui atsparūs suspausto oro įrenginiai, kuriems taikomi labai aukšti reikalavimai, pvz., maisto, elektronikos, farmacijos, chemijos, matavimo srityse ir kt.

Adsobciniai sausintuvai pašalina drėgmę tiesiai iš suspausto oro, galima pasiekti iki -70 °C  rasos tašką .

Struktūra ir funkcionalumas

Adsorbciniai sausintuvai susideda iš dviejų slėginių indų, kurių kiekvienas pripildytas adsorbento ir pakaitomis valdomas perjungiant ciklus.

Sausinamas suslėgtas oras teka per slėginį indą, iš kurio sausinimo granulės pašalina drėgmę (adsorbcija), tuo pat metu su maža dalimi sauso oro pašalina antrame inde sukauptą drėgmę (regeneracija). Jei inde, kuriame vyksta adsorbcija, esančios granulės yra prisotintos drėgmės, susikeičia talpyklos vietomis ir procesas prasideda iš naujo.

Visas adsorbcijos ir regeneracijos procesas vadinamas ciklu, o laikas vadinamas ciklo trukme.

Klausti


  FST sausintuvų katalogas. PDF

  Apie mus

  UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

  Kontaktai

  UAB „Kompresorių centras“
  +370 (37) 263228
  linas@kompresoriucentras.lt

  Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
  Fax: +370 (37) 263228
  Įmonės kodas: 110847888
  PVM kodas: LT108478811

  © 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
  Susisiekite Susisiekite
  Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą