Orapūtės – vakuumo siurbliai Gardner Denver

UAB „Kompresorių centras“ – profesionaliausių sprendimų suspausto oro srityje garantas. Per ilgą, daugiau nei 18 metų trunkančią veiklos istoriją, esame susidūrę su įvairiais klientų pageidavimais, kuriuos, be jokių kompromisų, išpildėme. Tokią galimybę lemia ne tik mūsų komandos patirtis bei profesionalumas, bet ir platus, pasaulyje žinomiausius suspausto oro įrangos gaminius siūlančių partnerių tinklas. Vienas pagrindinių, vertinamų tiek Lietuvos, tiek pasauliniu mastu –  „Gardner Denver“, siūlantis kokybiškus, ilgaamžius oro kompresorius („Gardner Denver“ compressor) ir orapūtes („Gardner Denver“ pumps). UAB „Kompresorių centras“ – oficialus „Gardner Denver“ atstovas Lietuvoje.

„Gardner Denver“  – daugiau nei oro kompresoriai

Amerikiečių kompanijos „Gardner Denver“ veiklos pradžia skaičiuojama nuo 1859-ųjų metų ir siejama su Flyball Governor, pirmųjų garo variklių greičio reguliatoriaus gamintoju. Nors įmonė didžiuojasi savo ilgamete istorija, gaminant oro kompresorius ir orapūtes („Gardner Denver“ pump) ir kitą suspausto oro įrangą, naudojama moderniausia technologija, leidžianti maksimaliai išpildyti šiuolaikinio vartotojo poreikius. Pastarieji, kaip žinia, susiję ne tik su veiklos našumu, bet ir elektros energijos išteklių taupymu bei atsakingu požiūriu į aplinkosaugos idėjų įgyvendinimą.

Kalbėdami apie suspaustą orą, ne visada galvojama tik apie oro kompresorius, ar ne? Įmonė valdo visą eilę prekinių ženklų („Robuschi“, „CompAir “, „Thomas“, „Elmo Rietschle“, „Hoffman and Lamson“ ir kiti), kurių gaminamos suspausto oro įrangos įvairovė leidžia išpildyti pačius įvairiausius klientų poreikius, iškylančius skirtingose veiklos srityse, pavyzdžiui, pradedant maisto gamyba ir baigiant vandens valymu.

UAB „Kompresorių centras“: nuo asortimento gausos iki prietaisų nuomos ir remonto paslaugų

Pirkėjams siūlome įsigyti ne tik „Gardner Denver“ ir jam priklausančių prekinių ženklų, bet ir kitų patikimų gamintojų suspausto oro įrangą. Susidūrėte su klausimu, pavyzdžiui, kokį sraigtinį oro kompresorių („Gardner Denver“ screw compressor) įsigyti? UAB „Kompresorių centras“ komanda visada pasiruošę kompetentingai patarti!

Klientams siūlome įsigyti ne tik naują įrangą, bet ir galimybę palankiomis sąlygomis išsinuomoti kompresorius, orapūtes ar kitus suspausto oro prietaisus. Atliekame įrangos techninės priežiūros ir remonto darbus. Galime užsakyti Jūsų kompresoriui ar kitam suspausto oro prietaisui reikalingas atsargines dalis („Gardner Denver“ parts). Susisiekite!

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą