Kondensato išleidikliai

Kondensato, susidarančio slegiant suspaustą orą, o po to jį aušinant, pašalinimui naudojami kondensato išleidikliai. UAB Kompresorių centras tiekia įvairių tipų kondensato išleidiklius: plūdinius, elektroninius, reguliuojamus laiko rele, elektroninius, veikiančius be slėgio nuostolių.

Elektroniniai kondensato išleidikliai, periodiškai pašalinantys kondensatą:

Elektroninis kondensato  išleidiklis COMBO:COMBO
Tai bene pats geriausias periodiškai išleidžiantis kondensatą išleidiklis. Galima reguliuoti išleidimo intervalų periodiškumą
bei atsidarymo laiką. Kiti privalumai: bronzinis kondensato išleidimo vamzdelis su grubaus valymo filtru ir rutuliniu
ventiliuku.
 ‏
Elektroninis kondensato  išleidiklis OPTIMUM:OPTIMUM
Tai dažniausiai naudojamas kondensato išleidiklis po suspausto oro filtrais.
Reguliuojamas  išleidimų intervalų periodiškumas bei atsidarymo laikas.
Elektroninis kondensato  išleidiklis TEC 44:
Tai elektroninis kondensato išleidiklis, skirtas naudoto po senais resiveriais, sausintuvais, ypatingai TEC44užterštam metalo rūdimis, alyva ir kitais teršalais kondensatui pašalinti. Jis aprūpintas motorizuotu rutuliniu ventiliu, kurio neužkimš jokie teršalai. Didelė atsidarymo jėga atidarys vožtuvą bet kokiu atveju. Šis išleidiklis gali dirbti iki 40 bar slėgyje.
Automatinis kondensato  išleidiklis MAGY:
Tai kondensato išleidiklis skirtas pašalinti kondensatui iš suspausto oro filtrų, be oro nuostolių. Kita joMAGY puiki savybė – jam nereikalingas elektros maitinimas ! Jis veikia magnetiniu principu. Idealus sprendimas kur neįmanoma prijungti elektros !

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą