Aukšto slėgio stūmokliniai kompresoriai

Turime puikių sprendimų ir įmonėms naudojančioms aukštą slėgį. Galime parinkti ir sumontuoti alyva tepamus ir netepalinius aukšto slėgio kompresorius. Tradiciškai bendradarbiaujame su Gardner Denver Belliss&Morcom kompanija Anglijoje. Tai gamintojas, galintis patiekti aukščiausio patikimumo aukšto slėgio kompresorius suspaustam orui ir pramoninėms dujoms. Galimi oru ir vandeniu aušinami variantai, alyva tepami ir netepaliniai kompresoriai, skirti PET pramonei ar hidroelektrinėms.

BellissMorcomMainBelliss antras

2008 metais sumontavome tris aukšto slėgio, netepalinius GD Belliss&Morcom kompresorius Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje (KHAE), Kruonyje:

[widgetkit id=500]

Apie kompresorius, skirtus PET pramonei skaitykite čia: GD Belliss&Morcom PET Blowing compressors

Siekiant patenkinti visus pramonės įmonių, karinių jūrų laivyno bei prekybinio laivyno lūkesčius siūlome sprendimus ir jiems. Vokietijos kompanijos Sauer&Sohn GmbH gaminami aukšto slėgio kompresoriai jau nuo seno žinomi ir pripažįstami kaip vieni iš patikimiausių, ilgaamžių kompresorių rinkoje. Siūlomi kompresoriai nuo 30 iki 420 bar.

Gaminami aukšto slėgio kompresoriai apima šias sritis:

  • vidutinio ir aukšto slėgio kompresoriai
  • stūmokliniai kompresoriai neutralioms dujoms
  • specialūs kompresoriai kariniams laivams
  • kompresoriai prekiniams laivams
  • kompresorinės stotys („turn key“ sprendimai)

L-series_05. Sauer

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą