Alyvos – vandens separatoriai

NAUJIENA !

Naujieji, patobulinti alyvos – vandens separatoriai skirti surinkti kondensatą, susidarantį suspaudžiant ir atšaldant orą ir jį išvalyti nuo alyvos. Valymo proceso metu iš kondensato pašalinama alyva, o išvalytas vanduo išleidžiamas į kanalizaciją. Kad ir kaip, išvalytame vandenyje dar lieka alyvos, tačiau jos likutis yra mažesnis nei 10 ppm. Nuo senųjų modelių skiriasi šiais patobulinimais: vizualiai matomas filtruojančių elementų užsiteršimo lygis, dabar elementus pakeisti daug lengviau, patogiau išleisti kondensatą aptarnavimo metu, tinkamas naudoti su visais mūsų siūlomais kondensato išleidikliais. Siūlome trijų dydžių: Supremium 10, Supremium 20 ir Supremium 30. Šie alyvos – vandens separatoriai tinkami naudoti su kompresoriais, kurių našumas iki 30 m3/min.

Naudodami alyvos – vandens separatorius mes saugome gamtą ir nenusižengiame aplinkos apsaugos reikalavimams dėl alyvos likučio vandenyje, kurį išleidžiame į kanalizaciją.

SUPREMIUM 20-1            Azuolo lapas

 

Apie alyvos – vandens separatorius skaitykite čia

Apie mus

UAB Kompresorių centras teikia profesionalius sprendimus suspausto oro srityje. Kruopščiai parinktas, platus mūsų partnerių ratas JAV ir Europoje su pagrindiniu mūsų partneriu Gardner Denver priešakyje, leidžia mums pateikti optimalius sprendimus bet kuriai pramonės šakai ir būti užtikrintiems, kad mūsų siūlomi įrengimai dirbs taupydami elektros energiją, neteršdami gamtos, nepertraukdami Jūsų gamybos proceso. Mums nėra neišsprendžiamų problemų suspausto oro srityje! Oro kompresoriai yra vieni iš pačių svarbiausių įrengimų visoje gamybos įrengimų grandyje. Todėl jo parinkimas yra svarbus momentas, reikalaujantis specialių žinių.

Kontaktai

UAB „Kompresorių centras“
+370 (37) 263228
linas@kompresoriucentras.lt

Adresas: Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas
Fax: +370 (37) 263228
Įmonės kodas: 110847888
PVM kodas: LT108478811

© 2019 UAB "Kompresorių centras". Erdvilo g. 3, LT-47181 Kaunas, Lietuva | Privatumo politika
Susisiekite Susisiekite
Kontaktai Gauti atsarginių dalių pasiūlymą Kreiptis į servisą